Tomek Biskup

Moja dziewczyna marzy o psie. Konkretnie chce mieć suczkę i nazwać ją Rebelia. Ja sobie kupię kota i nazwę go Imperium. Będziemy codziennie mieli inscenizację „Gwiezdnych Wojen”.

Tomek Biskup to komik z powołania. Występuje na scenie od przeszło dziesięciu lat. Karierę rozpoczął w kabarecie PUK. Przewinął się też przez Grupę AD HOC - jedną z pierwszych formacji improwizacyjnych w Polsce. Obecnie rozśmiesza solowo, ale poprzednie doświadczenia zdecydowanie procentują. Biskup występował na plenerach, galeriach oraz na firmowych eventach. Nie ma warunków i sytuacji, które mogłyby go zaskoczyć.
Oczywiście nie da się być na scenie od dekady, nic nie osiągając. Tomek ma na koncie kilkadziesiąt nagród z ogólnopolskich festiwali (na przykład I miejsce podczas Mazurskiego Lata Kabaretowego 2017). Wielokrotnie pojawił się w telewizji (ostatnia realizacja dla TVP - Festiwal Ludzik 2017). Uwielbia gadać i robi to dobrze. Na tyle dobrze, że został zaproszony jako mówca na jedną ze światowej sławy konferencji TEDx.
Biskup przede wszystkim robi stand-up, ale oprócz tego prowadzi kanał na Youtubie i bloga. Zajrzyj koniecznie, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym komiku!