Nasi Standuperzy

Tomasz Nowaczyk

"Ostatnio spytałem żonę, czy kobiecy orgazm naprawdę jest dużo lepszy niż nasz.Odpowiedziała: Nie wiem."

Obiecujący (na przykład zwrot pożyczonych pieniędzy) stand-upper.

Krzysztof Jahns

"Mężczyźni wybierając kobietę kierują się zasadą 3Ł: ładna, łatwa, łatwowierna. Kobiety też mają swoją zasadę: ABC: atrakcyjny, bogaty, chory z naciskiem na śmiertelnie chory."

Stand-uper pod krawatem, a jak wiadomo, taki awanturuję się mniej. Parę lat na scenie. Zaangażowany w niezliczoną ilość projektów.

Paweł Reszela

Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Jednak najważniejszy i tak jest cięty język oraz ostry żart.

David M. Ndege

"Nic nigdy nie jest czarne lub białe."

Pierwszy polski ciemnoskóry Standuper, a na co dzień student medycyny.

Tomasz Giefert

Człowiek-oksymoron. Sympatyczny, złośliwy, utalentowany, skromny, spokojny, wybuchowy i taki jest jego standup.

Wojtek Pięta

"Ojciec mówi, że jestem leniem, bo skończyłem studia i nie szukam pracy. Wyprowadzę go z tego błędu. Powiem mu wreszcie, że studiów nie skończyłem."

W trakcie tego występu usłyszysz o życiu widzianym z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia.

Juliusz Sipika

"Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej demokratycznej Rzeczpospolitej Polskie? Absolutnie bezapelacyjnie do samego końca mojego albo jej." Franz Mauer

Półtora roku temu wszedł po raz pierwszy na scenę i obraził wszystkich niepełnosprawnych w kraju.

Mateusz Świerski

"Przy okazji Walentynek zdałem sobie sprawę, że jedne z moich ulubionych butów, mam już sześć lat. Przez ten czas byłem w trzech związkach, co pokazuje, że dużo lepiej wybieram buty niż kobiety."

Komik, improwizator, filozof, superbohater.

Janek Wolańczyk

"Uśmiechnij się!"

Jedyny w Polsce jąkający się Standuper, Należy do grupy Wrocławski Stand-Up. Poza komikiem, także konferansjer.

Michał Juszczak

Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Kuba Krzymiński

"Panowie, unikajcie trudnych rozmów ze swoimi kobietami, bo to jest naprawdę przerąbane i zazwyczaj zupełnie niepotrzebne. Ja, w wyniku takiej rozmowy, od ponad roku mam oddzielny ręcznik do twarzy i do dupy. Do tej pory nie mam pojęcia, który jest który."

Hipochondryk. Drwal. Najmłodszy stary człowiek w Polsce albo odwrotnie - na scenie emanują z niego obie strony.

Piotr Pawłowski

"Jeżeli 30% kobiet deklaruje, że połyka, to statystycznie każda kobieta połyka troszeczkę."

Chce poruszać u widzów nie tylko przeponę, ale również głowę. Wyjmuje kij z dupy i wsadza w mrowisko.

Kuba Dąbrowski

Mieszka w Gdańsku, pochodzi z Podkońc. Obserwuje wszystkich i wszystko, zapamiętuje, potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Preferuje raczej grzeczne żarty, chociaż coś czasem wrzuci obleśnego, sprośnego, nietaktownego, robaczywego. Finalista III edycji Antrakt Stand Up Festiwal.

Kuba Rosa

Komik z rejonu, gdzie już w czerwcu ogłaszają alarm smogowy, a dokładniej z Gliwic. Kat Facebooka i hejter Instagrama. Nienawidzi "psich nakładek na zdjęciach" oraz niepotrzebnej spiny.

Kamil Ozimiński

"Jestem z Łodzi. W Łodzi jest tak dużo dresów, że nawet mają swoją własną aplikacje na smartphona. Nazywa się JAK CIĘ DOJADĘ."

Nieślubny syn Jacka Gmocha. Nic co nieludzkie nie jest mu obce.

Damian Skóra

"Jestem tak skąpy, że jak kupuję leki i mi się zostaną to choruję drugi raz, żeby zużyć całe"

Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Damian „Viking” Usewicz

"…grubo, co?"

Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat.

Magda Kubicka

Jest młoda i dynamiczna. Płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu.

Tomek Biskup

"Moja dziewczyna marzy o psie. Konkretnie chce mieć suczkę i nazwać ją Rebelia. Ja sobie kupię kota i nazwę go Imperium. Będziemy codziennie mieli inscenizację „Gwiezdnych Wojen”."

Tomek Biskup to komik z powołania. Występuje na scenie od przeszło dziesięciu lat. Karierę rozpoczął w kabarecie PUK. Przewinął się też przez Grupę AD HOC - jedną z pierwszych formacji improwizacyjnych w Polsce.

Marcin Zbigniew Wojciech

Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat”. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa.

Cała reszta

Jeśli ta lista jest dla Ciebie zbyt krótka... pozyskamy dla Ciebie każdego ;-p